MAHALLELİ Soruyor BAŞKAN Cevaplıyor - Barbaros ve Başbağlar Mahallesi

MAHALLELİ Soruyor BAŞKAN Cevaplıyor - Barbaros ve Başbağlar Mahallesi

Belediye Başkanımız Sayın Bekir Aksun düzenli bir şekilde gerçekleştirdiği Mahalle toplantılarında vatandaşlarımız ile bir araya geliyor. Başkan Aksun Mahalle toplantılarına Barbaros ve Başbağlar Mahalleleri ile devam etti.

Erzincan Belediyesi tarafından "MAHALLELİ Soruyor BAŞKAN Cevaplıyor"  sloganı ile başlatılan ve yoğun ilgi gören Mahalle toplantıların 10’uncusu Barbaros ve Başbağlar Mahallelerinin katılımı ile Başbağlar Mahallesinde bulunan Sosyal Bilimler Lisesi toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Düzenlenen toplantıya, Belediye Başkanımız Sayın Bekir Aksun, Eşi Ürküş Aksun, MHP İl Başkanı Salih Aksu, MHP İl Yönetim Kurulu Üyeleri,  MHP İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Ayaz, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Birim Müdürleri,  Barbaros Mahallesi Muhtarı İntizar Bayram, Başbağlar Mahallesi Muhtarı Murat Tapan ve Mahalle halklarının katılımı ile gerçekleştirilen toplantı yoğun ilgi gördü.

Saygı Duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan programda daha sonra 3 Yıl içerisinde Erzincan Belediyesi tarafından yapılan çalışmalar ve planlanan projelerin anlatıldığı tanıtım videosu izlendi.

Programda konuşma yapan Erzincan Belediyesi Başkan Yardımcısı İkram Çamur Barbaros ve Başbağlar Mahallelerinde yapılan çalışmalar hakkında mahalle sakinlerine bilgiler verdi.

Barbaros Mahallesi Muhtarı İntizar Bayram ve Başbağlar Mahallesi Muhtarı Murat Tapan konuşmalarında; Mahallelerinde yapılmasını istedikleri işler hakkında isteklerini anlatarak,  toplantının yapılmasından dolayı Erzincan Belediyesi Başkanı Sayın Bekir Aksun’a da teşekkür ettiler.

Programda Konuşma yapan Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Salih Aksu ise, vermiş olduğu hizmetlerden dolayı Belediye Başkanımız Sayın Bekir Aksun’a teşekkür etti.

Düzenlenen programda konuşma yapan Belediye Başkanımız Sayın Bekir Aksun konuşmasında; “Mahalle toplantılarımıza devam ediyoruz. Birlik ve beraberliğimizi zedelediğimizde bunu ihmal ettiğimizde bir araya gelemediğimizde inanın her şey yarım kalacaktır. Onun için birbirimizi tamamlayan unsurlar olmalıyız. Bu toplantılarda elde ettiğimiz en kıymetli payda yapılan eleştiriler ve istekler bizi yönlendirici olmuştur. O mahallelerin problemlerini çözme noktasında fikir birliktelikleri için arkadaşlarımızla çok sık toplantılar yapıp en kısa zamanda problemleri çözmek gayreti içerisinde hareket ediyoruz.” Diye konuştu.  

Belediye Başkanımız Sayın Bekir Aksun’un konuşmasının ardından soru – cevap kısmına geçildi. Mahalle halklarının istek ve sorunlarını dinleyen Başkan Aksun, Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleri vatandaşların sorularını cevaplandırdılar.

Programın son bölümünde ise Barbaros Mahallesi Muhtarı İntizar Bayram ve Başbağlar Mahallesi Muhtarı Murat Tapan, Mahallelerinde yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür ederek, Belediye Başkanımız Sayın Bekir Aksun’a plaket takdim ettiler.


Erzincan,Erzincan Belediyesi

EMO BAŞKANI TAT'TAN MAAŞ AÇIKLAMASI

SUR YAPI ANTALYA'DA TESLİMLER HIZ KESMİYOR

Trendyol Star Ödülleri’nin Eylül ayı sahipleri belli oldu

SUR YAPI TATİL EVLERİ ANTALYA'DA 4 MEVSİM TATİL

SUR YAPI ANTALYA'DA TESLİMLER TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’da şimdi ikinci etap satışta

ANTALYA OSB'NİN VE ŞEHRİMİZİN GURURLARI

BAŞKAN TAT; “ELEKTRİK ZAMMI HERKESİ ÇİLEDEN ÇIKARDI”

SUR YAPI'DAN ŞİMDİ 'TAM EVİ, TAM ZAMANI' KAMPANYASI

ANTALYA'NIN EN YENİ CADDESİ 'SUR CADDE'DE TESLİMLER BAŞLADI