‘AK PARTİ TEŞKİLAT AKADEMİSİ MAHALLE' EĞİTİM PROGRAMI YAPILDI

‘AK PARTİ TEŞKİLAT AKADEMİSİ MAHALLE' EĞİTİM PROGRAMI YAPILDI

AK Parti AR-GE ve Eğitim’den sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen; “İl ve ilçe yöneticilerinin eğitimini tamamlayan partimiz şimdi de Mahalle Başkanları ve Yönetimlerini eğitim programına alıyor." dedi.

Teşkilat Akademisi Mahalle Eğitim Programı’nın 81 ilde 32.091 mahalleyi kapsayacak şekilde yaklaşık 135 farklı lokasyonda gerçekleştirilmesi planlandığını ifade eden Şen, “Program neticesinde toplam 120.615 mahalle yönetimimiz ve 18.206 köy temsilcimiz olmak üzere toplam 138.821 mahalle/köy yönetimimize eğitim verilmesi hedeflenmiştir.

Eğitimlerde 6 hafta geride kaldı. Dersler her ilimizin durumuna göre Cumartesi veya Pazar günleri tek gün eğitim şeklinde gerçekleştiriliyor. Her ilde toplam 4 ders veriliyor” diye konuştu. 

“19 İLÇEDE GÖREV BAŞINDAYIZ”
Konu ile ilgili bir açıklama yapan AK Parti Antalya İl Başkanı Av. İbrahim Ethem Taş, AK Parti teşkilatlarının dün olduğu gibi bugün de büyük bir heyecan ve gayretle çalıştıklarını söyledi. Başkan Taş açıklamasında; “AK Parti teşkilatlarımız ana kademesiyle, kadın kollarıyla, gençlik kollarıyla Türkiye’nin her yerinde büyük heyecan ve gayretle çalışıyor.

Biz de Antalyamızda, Türkiye’nin en güçlü teşkilatlarından birine sahibiz. 19 ilçemizde tüm kademelerimiz eksiksiz bir şekilde görevlerinin başındalar. Bunlarla birlikte eğitim faaliyetlerimiz de aralıksız devam ediyor. Teşkilat Akademisi Mahalle eğitimlerimizi bu kapsamda oldukça kıymetli buluyorum. Geniş bir katılımla gerçekleştirdiğimiz eğitim gayet verimli geçti” ifadelerini kullandı. 

3 FARKLI İLÇEDE GERÇEKLEŞTİ
Cumartesi günü gerçekleşen Teşkilat Akademisi Mahalle Eğitim Programı 19 ilçe teşkilatını kapsayacak şekilde yapıldı. 3 farklı noktada gerçekleşen eğitimler merkez ilçeler için Kepez Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde, doğu ilçeleri için Manavgat Matso Salonu’nda ve batı ilçelerini için Kumluca Uygulama Oteli’nde gerçekleşti.

Eğitimlerde MKYK Üyesi, Genel Merkez Ar-Ge ve Eğitim Başkan Yardımcısı Seda Sarıbaş, Siyasal İletişim ve Yeni Medya sunumunu Murat Çiçek, Motivasyon sunumunu Şaban Kızıldağ, Teşkilatçılık ve Tecrübe Paylaşımını Yalçın Akdoğan ve Mücahit Yanılmaz,  Etkili İletişim sunumunu Nur Haktan gerçekleştirdi. ‘AK PARTİ TEŞKİLAT AKADEMİSİ MAHALLE' EĞİTİM PROGRAMI YAPILDI

BAŞKAN TAŞ'TAN ANTALYA-ALANYA OTOYOLU MÜJDESİ

BAŞKAN EROL; "CUMHUR İTTİFAKIMIZ TEK YÜREK”

AK PARTİ İL BAŞKANI TAŞ’TA CHP’Lİ CENGİZ’E SERT SÖZLER

BÜYÜKŞEHİR DEVAM TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

AK PARTİLİ İBRAHİM ÖZKAN AKSEKİ'Yİ ANLATTI

AK PARTİ İL BAŞKANI TAŞ BAŞKAN BÖCEK'İ ELEŞTİRDİ

TÜTÜNCÜ'DE CHP'Lİ ÖZKOÇ'UN İFTİRASINA CEVAP

BÜYÜKŞEHİR NİSAN AYI TOPLANTISI YAPILDI

AK PARTİ MKYK'YA ANTALYA DAMGA VURDU

AK PARTİ’DE BÜYÜK KONGRE HEYECANI

TÜTÜNCÜ'DEN GENÇLERE ÖVGÜ DOLU SÖZLER

SUR YAPI ANTALYA'DA TESLİMLER HIZ KESMİYOR

Trendyol Star Ödülleri’nin Eylül ayı sahipleri belli oldu

SUR YAPI TATİL EVLERİ ANTALYA'DA 4 MEVSİM TATİL

SUR YAPI ANTALYA'DA TESLİMLER TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’da şimdi ikinci etap satışta

ANTALYA OSB'NİN VE ŞEHRİMİZİN GURURLARI

BAŞKAN TAT; “ELEKTRİK ZAMMI HERKESİ ÇİLEDEN ÇIKARDI”

SUR YAPI'DAN ŞİMDİ 'TAM EVİ, TAM ZAMANI' KAMPANYASI

ANTALYA'NIN EN YENİ CADDESİ 'SUR CADDE'DE TESLİMLER BAŞLADI

BAŞKAN BAHAR; “BÖLGESEL TEŞVİKLER İLÇELER BAZINDA VERİLMELİ”