AK PARTİ İL BAŞKANI TAŞ’TA CHP’Lİ CENGİZ’E SERT SÖZLER

AK PARTİ İL BAŞKANI TAŞ’TA CHP’Lİ CENGİZ’E SERT SÖZLER

AK Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş açıklamasında; “Bu açıklama son günlerde MKYK Üyemiz ve Milletvekilimiz Tuba Vural Çokal’a yönelik Zillet İttifakı mensupları tarafından tamamen iftira ve yalana dayanan karalama kampanyalarına cevap olarak zorunlu görülmüştür. 

Öncelikle AK Parti olarak 19 yıldır milletimize hizmet yolunda Liderimiz Sn. Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde durmadan yorulmadan çalışıyoruz. Türkiye’nin iktidarımız döneminde yaşadığı değişim, dönüşüm ve kat ettiği yol ortadayken,  hala başka güçlerden medet uman muhalefet mensupları ve yereldeki temsilcilerinin gündemi değiştirmek adına attığı iftira ve yalan siyasetine bizler alıştık. 

Antalya’mızı mecliste temsil eden, şehrimize hizmet getirmek için gece gündüz çalışan, vatandaşın derdiyle dertleşen MKYK Üyemiz, Milletvekilimiz Tuba Vural Çokal’ı yıpratmak adına iftira atarak algı yapan seviyesiz siyasetçileri kınıyoruz. 

Bu isimlere tavsiyemiz, kendi partilerinde dönen taciz, tecavüz ve yolsuzluk olaylarını gün yüzüne çıkararak halkımız ile paylaşmalarıdır. CHP İl Başkanı Nuri Cengiz’in bu tür algıları bırakarak daha geçtiğimiz ay kendi partisinin Serik İlçe Başkanlığı’ndan istifa eden İbrahim Demir’in işe yerleştirme karşılığında kimlerden rüşvet aldığını, Genel Başkanları Kemal Kılıçdaroğlu’na götürülen hediyelerin dahi rüşvet olarak alındığı ve belgelenen ses kayıtlarını kamuoyuna açıklamasını bekliyoruz. 

AK Parti olarak sağlık alanındaki yatırımlarımız ortadayken Antalya’da İl Sağlık Müdürlüğünü 7 yıl sürdüren ve ardından bir görev değişikliğine gidilen makamla ilgili ortaya atılan bu iftiralar acizlikten başka bir şey değildir. Hele ki MKYK Üyemiz, Milletvekilimiz üzerinden yapılan bu spekülasyonlar tamamen yıpratılmaya yöneliktir. Bir muhalefet partisindeyken, muhalefetin kirli yüzünü ve gizli pazarlıklarını görerek partimize katılan Milletvekilimiz Tuba Vural Çokal şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada bu yalan iftiralara aldırış etmeden millete en iyi şekilde hizmet etmeye devam edecektir. 

CHP İl Başkanı Nuri Cengiz’in yapmış olduğu komik açıklamaları yakinen takip etmiş olup hayretler içinde kaldığımızı belirtmek isteriz. CHP’li Cengiz’in ‘iktidarın değişmesine çok az kaldığı ve iktidar değiştiğinde soruşturmaların başlayacağı’ açıklamasına ‘aç tavuk kendini buğday ambarında sanırmış’ atasözüyle cevap vermek isteriz. 

AK Parti olarak 19 yıldır milletimizin takdiriyle girdiğimiz her seçimden zaferle ayrılmış olduğumuzu hatırlatarak muhalefetin ise her seçimi kaybettiğini belirtmek isteriz. Muhalefet partisi İl Başkanının bu hayali açıklamasını komik olarak nitelendiriyoruz ve milletimizin takdiriyle önce 2023 seçimlerinde zaferle ayrılarak sonrasında başta büyükşehir belediyesi ve ilçe belediyelerini kazanacağımızı inanarak belirtmek isteriz” ifadelerini kullandı.    ‘AK PARTİ TEŞKİLAT AKADEMİSİ MAHALLE' EĞİTİM PROGRAMI YAPILDI

BAŞKAN TAŞ'TAN ANTALYA-ALANYA OTOYOLU MÜJDESİ

BAŞKAN EROL; "CUMHUR İTTİFAKIMIZ TEK YÜREK”

AK PARTİ İL BAŞKANI TAŞ’TA CHP’Lİ CENGİZ’E SERT SÖZLER

BÜYÜKŞEHİR DEVAM TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

AK PARTİLİ İBRAHİM ÖZKAN AKSEKİ'Yİ ANLATTI

AK PARTİ İL BAŞKANI TAŞ BAŞKAN BÖCEK'İ ELEŞTİRDİ

TÜTÜNCÜ'DE CHP'Lİ ÖZKOÇ'UN İFTİRASINA CEVAP

BÜYÜKŞEHİR NİSAN AYI TOPLANTISI YAPILDI

AK PARTİ MKYK'YA ANTALYA DAMGA VURDU

AK PARTİ’DE BÜYÜK KONGRE HEYECANI

TÜTÜNCÜ'DEN GENÇLERE ÖVGÜ DOLU SÖZLER

SUR YAPI ANTALYA'DA TESLİMLER HIZ KESMİYOR

Trendyol Star Ödülleri’nin Eylül ayı sahipleri belli oldu

SUR YAPI TATİL EVLERİ ANTALYA'DA 4 MEVSİM TATİL

SUR YAPI ANTALYA'DA TESLİMLER TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’da şimdi ikinci etap satışta

ANTALYA OSB'NİN VE ŞEHRİMİZİN GURURLARI

BAŞKAN TAT; “ELEKTRİK ZAMMI HERKESİ ÇİLEDEN ÇIKARDI”

SUR YAPI'DAN ŞİMDİ 'TAM EVİ, TAM ZAMANI' KAMPANYASI

ANTALYA'NIN EN YENİ CADDESİ 'SUR CADDE'DE TESLİMLER BAŞLADI

BAŞKAN BAHAR; “BÖLGESEL TEŞVİKLER İLÇELER BAZINDA VERİLMELİ”